Reparatie iPhone XS
DÉ IPHONE SPECIALIST VAN BRABANT!
Als je op zoek bent naar een specialist om jouw iPhone XS te laten repareren, zoek dan niet verder. Bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout kun je terecht voor reparaties van alle iPhone-modellen. Wij bieden een gratis diagnose en zorgen voor een snelle reparatie tegen een scherp tarief. Zo is jouw iPhone XS binnen no-time weer als nieuw. Natuurlijk ontvang je garantie op zowel de reparatie als de gebruikte onderdelen. Bij ons ben je verzekerd van kwaliteit en service.Diagnose en service
Veel voorkomende reparaties iPhone XS
Veel klanten komen naar ons voor de reparatie van hun iPhone XS, vaak door schade aan het scherm, de behuizing, of een beschadigde screenprotector.
Daarnaast zien we regelmatig problemen zoals slecht werkende knoppen, een defecte connector of een leeglopende batterij. Dit zijn veelvoorkomende redenen om je toestel te laten repareren, onderdelen te vervangen, of zelfs te upgraden.
In de meeste gevallen kunnen wij de reparatie binnen een halfuur voltooien. Mocht de reparatie langer duren, laten we je dit natuurlijk van tevoren weten, zodat je precies weet waar je aan toe bent.
Waarom kiezen voor Stephan iPhone Repair?
Bij Stephan iPhone Repair streven we ernaar om de meeste iPhone reparaties binnen 30 minuten uit te voeren, zodat je snel weer verder kunt met een goed werkende telefoon.
Echter, als een reparatie meer tijd in beslag neemt dan verwacht, informeren we je hier uiteraard van tevoren over. Je kunt altijd rekenen op onze transparante werkwijze en efficiënte service, zodat je precies weet waar je aan toe bent.
Kosten van de iPhone XS reparatie
| Scherm reparatie Origineel | € 129,- |
| Scherm reparatie refurbished | € 99,- |
| Scherm reparatie Oled | € 105- |
| Scherm reparatie imitatie | € 59,- |
| Batterij vervangen – Origineel | € 125,- |
| Batterij vervangen imitatie | € 129,- |
| Achterkant vervangen | € 69,- |
| Camera reparatie | € 69,- |
| Camera glas reparatie | € 29,- |
| Diagnose | Gratis |
| APK’tje | Op aanvraag |
| Waterschade reparatie | Op aanvraag |
| Screenprotector | € 12,50 |
| Toestel vervanging (swap) | Op aanvraag |
| Behuizing vervangen | € 125,- |
| Data overzetten | € 25- |
| Software reset | € 20,- |
| Update | € 10,- |
| Laadconnector | € 49,- |
| Speaker | € 39,- |
| Microfoonconnector | € 39,- |
| Trilfunctie | € 39,- |
Specificaties van de iPhone XS
| Schermgrootte | 5.8 inch |
|---|---|
| Resolutie | 2434×1125 |
| Schermtype | Super Retina (OLED) |
| Pixeldichtheid | 462 ppi |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Always-on display |
Nee
|
| Toetsenbordtype | Touchscreen |
| Chipset | Apple A12 |
|---|---|
| CPU-kernen | Hexa Core |
| CPU-snelheid | 2.7GHz |
| Werkgeheugen | 3 GB |
| Interne opslag | 64GB |
| Aantal lenzen | 1 |
|---|---|
| Camera 1 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 1 – Diafragma | F/1.8 |
| Camera 1 – Autofocus |
Ja
|
| Camera 1 – Beeldstabilisatie |
Ja
|
| Camera 1 – Digitale zoom |
Ja
|
| Camera 1 – Optische zoom |
Ja
|
| Videoresolutie | 3840 x 2160 (4K) |
| Video Framerate | 60fps |
| Flitser |
Ja
|
| Flitstype | Quad LED |
| Camera 2 – Type lens | Telelens |
| Camera 2 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 2 – Diafragma | f/2.4 |
| Camera 2 – Beeldstabilisatie |
Ja
|
| Camera 2 – Optische zoom |
Nee
|
| Hoofdtelefoon aansluiting |
Nee
|
|---|---|
| Bluetooth stereo (A2DP) |
Ja
|
| Vervangbaar | Ja |
|---|---|
| Capaciteit | 2658 mAh |
| Type | Lithium-Ion |
| Draadloos opladen | Ja |
| Snelladen | Ja |
| Vermogen snelladen | 15 watt |
| Omgekeerd opladen | Nee |
| Lengte | 143.6 mm |
|---|---|
| Breedte | 70.9 mm |
| Dikte | 7.7 mm |
| Gewicht | 177 gram |
| Stofdicht |
Ja
|
| Spatwaterdicht |
Ja
|
| Waterdicht |
Ja
|
| MagSafe |
Nee
|
| Vouwbaar |
Nee
|
| Type simkaart | Nano sim |
| eSIM |
Ja
|
| Besturingssysteem (bij introductie) | iOS 12 |
|---|---|
| Besturingssysteem (huidige versie) | iOS 17 |
| Besturingssysteem (laatste OS) | iOS 18 (verwacht) |
| Verwacht aantal OS-updates | 6 |
| Beveiligingsupdates tot | 2026 (verwacht) |
Veelgestelde vragen
- Hoe lang duurt een iPhone XS schermreparatie?
- In de meeste gevallen voeren wij een iPhone XS schermreparatie uit binnen 30 minuten. Je kunt tijdens de reparatie wachten in onze winkel in Oosterhout of vooraf een afspraak maken.
- Wat kost het vervangen van de batterij van een iPhone XS?
- De actuele tarieven voor het vervangen van een iPhone XS batterij vind je in ons kostenoverzicht hierboven.
- Zit er garantie op de iPhone XS reparatie?
- Ja, je ontvangt standaard garantie op de uitgevoerde reparatie én op de onderdelen die we gebruiken. Zo ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Moet ik een afspraak maken voor iPhone XS reparatie?
- Je mag altijd zonder afspraak langskomen, maar we raden aan om ons even te appen, mailen of bellen. Zo weet je zeker dat we direct tijd voor je hebben.
- Wat moet ik doen bij waterschade aan mijn iPhone XS?
- Bij waterschade aan je iPhone XS voeren we eerst een uitgebreide diagnose uit. Zo bepalen we welke onderdelen zijn aangetast. Vaak kunnen we het toestel nog herstellen als je er snel bij bent. Kom dus zo snel mogelijk langs.
Vul gerust het contactformulier in, mail ons, stuur een appje of bel ons. We denken graag met je mee over de reparatie van jouw iPhone XS.
