Reparatie iPhone 8
DÉ IPHONE SPECIALIST VAN BRABANT!
Schade aan je iPhone 8? Geen zorgen! Bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout laat je jouw toestel snel, betrouwbaar en voordelig repareren. Wij voeren altijd eerst een gratis diagnose uit en geven direct een duidelijke prijsopgave voor de reparatie van je iPhone 8. Dankzij het gebruik van hoogwaardige compatibele onderdelen ben je bij ons vaak tot wel 50% goedkoper uit dan bij andere Service Providers. Toch profiteer je bij Stephan iPhone Repair van reparaties van topkwaliteit én garantie op alle onderdelen. Zo blijft jouw iPhone 8 nog jarenlang in perfecte staat functioneren – zonder problemen.Diagnose en service
We zien veel iPhone 8 toestellen met valschade of stootschade, zoals een gebroken scherm, gebarsten screenprotector, kapotte achterkant of een gescheurde behuizing.
De meest voorkomende schades aan de iPhone 8 kunnen we vaak binnen 30 minuten repareren, zodat je snel weer verder kunt met een perfect werkend toestel. Daarnaast vervangen wij regelmatig de batterij, de camera en de connector van dit model.
Ook helpen wij je graag met het updaten of resetten van je iPhone 8, of met het overzetten van data naar een nieuw toestel. Wat het probleem ook is – bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout ben je verzekerd van een snelle, betrouwbare en professionele iPhone 8 reparatie.
Veel voorkomende reparaties iPhone X
We zien veel iPhone 8 toestellen met valschade of stootschade, zoals een gebroken scherm, gebarsten screenprotector, kapotte achterkant of een gescheurde behuizing.
De meest voorkomende schades aan de iPhone 8 kunnen wij vaak binnen 30 minuten repareren, zodat je snel weer verder kunt met een perfect werkend toestel. Daarnaast vervangen wij regelmatig de batterij, de camera en de connector van dit model.
Ook helpen wij je graag met het updaten of resetten van je iPhone 8, of met het overzetten van data naar een nieuw toestel. Wat het probleem ook is – bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout ben je verzekerd van een snelle, betrouwbare en professionele iPhone 8 reparatie.
Waarom kiezen voor Stephan iPhone Repair?
Bij Stephan iPhone Repair streven we ernaar om de meeste iPhone 8 reparaties binnen 30 minuten uit te voeren, zodat je snel weer verder kunt met een perfect werkende telefoon.
Mocht een reparatie onverwacht meer tijd kosten, dan informeren we je daar natuurlijk vooraf over. Je kunt altijd rekenen op onze transparante werkwijze, eerlijke prijzen en efficiënte service – zo weet je bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout altijd precies waar je aan toe bent.
Kosten van de iPhone 8 reparatie
| Scherm reparatie Origineel | € 99,- |
| Scherm reparatie refurbished | € 99,- |
| Scherm reparatie oled | NVT |
| Scherm reparatie imitatie | € 49,- |
| Batterij vervangen – Origineel | € 60,- |
| Batterij vervangen imitatie | € 39,- |
| Achterkant vervangen | € 69,- |
| Camera reparatie | € 49,- |
| Camera glas reparatie | € 25,- |
| Diagnose | Gratis |
| APK’tje | Op aanvraag |
| Waterschade reparatie | Op aanvraag |
| Screenprotector | € 10,- |
| Toestel vervanging (swap) | Op aanvraag |
| Behuizing vervangen | € 99,- |
| Data overzetten | € 25,- |
| Software reset | € 15,- |
| Update | € 10,- |
| Laadconnector | € 55,- |
| Speaker | €49,- |
| Trilfunctie | €39,- |
| Knoppen repareren | €39,- |
Specificaties van de iPhone 8
| Schermgrootte | 4.7 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1334×750 |
| Schermtype | Retina HD (IPS LCD) |
| Pixeldichtheid | 326 ppi |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Always-on display |
Nee
|
| Toetsenbordtype | Touchscreen |
| Chipset | Apple A11 |
|---|---|
| CPU-kernen | Hexa Core |
| CPU-snelheid | 2.7GHz |
| Werkgeheugen | 2 GB |
| Interne opslag | 64GB |
| Uitbreidbaar geheugen |
Nee
|
| Maximaal uitbreidbaar geheugen | Niet van toepassing |
| Aantal lenzen | 1 |
|---|---|
| Camera 1 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 1 – Diafragma | F/1.8 |
| Camera 1 – Autofocus |
Ja
|
| Camera 1 – Beeldstabilisatie |
Ja
|
| Camera 1 – Digitale zoom |
Ja
|
| Camera 1 – Optische zoom |
Nee
|
| Videoresolutie | 3840 x 2160 (4K) |
| Video Framerate | 60fps |
| Flitser |
Ja
|
| Flitstype | Dual LED |
| Hoofdtelefoon aansluiting |
Nee
|
|---|---|
| Bluetooth stereo (A2DP) |
Ja
|
| Speaker | Stereo |
| Vervangbaar | Ja |
|---|---|
| Capaciteit | 1821 mAh |
| Type | Lithium-Ion |
| Draadloos opladen | Ja |
| Snelladen | Nee |
| Omgekeerd opladen | Nee |
| Lengte | 138.4 mm |
|---|---|
| Breedte | 67.3 mm |
| Dikte | 7.3 mm |
| Gewicht | 148 gram |
| Stofdicht |
Ja
|
| Spatwaterdicht |
Ja
|
| Waterdicht |
Ja
|
| MagSafe |
Nee
|
| Vouwbaar |
Nee
|
| Type simkaart | Nano sim |
| eSIM |
Nee
|
| Dual sim |
Nee
|
| Besturingssysteem (bij introductie) | iOS 11 |
|---|---|
| Besturingssysteem (huidige versie) | iOS 16 |
| Besturingssysteem (laatste OS) | iOS 16 (verwacht) |
| Verwacht aantal OS-updates | 5 |
| Beveiligingsupdates tot | 2024 (verwacht) |
Veelgestelde vragen over iPhone 8 Plus reparatie
- Hoe lang duurt een iPhone 8 Plus schermreparatie?
- In de meeste gevallen voeren wij een iPhone 8 Plus schermreparatie uit binnen 30 minuten. Je kunt tijdens de reparatie wachten in onze winkel in Oosterhout of vooraf eenvoudig een afspraak maken.
- Wat kost het vervangen van de batterij van een iPhone 8 Plus?
- De actuele tarieven voor het vervangen van een iPhone 8 Plus batterij vind je in ons kostenoverzicht hierboven. Wij gebruiken uitsluitend onderdelen van hoge kwaliteit tegen scherpe prijzen.
- Zit er garantie op de iPhone 8 Plus reparatie?
- Ja, bij Stephan iPhone Repair ontvang je altijd garantie op de uitgevoerde iPhone 8 Plus reparatie én op de gebruikte onderdelen. Zo ben je verzekerd van kwaliteit, duurzaamheid en betrouwbaarheid.
- Moet ik een afspraak maken voor iPhone 8 Plus reparatie?
- Je bent altijd welkom zonder afspraak, maar we raden aan om ons even te appen, mailen of bellen. Zo weet je zeker dat we direct tijd hebben voor jouw iPhone 8 Plus reparatie.
- Wat moet ik doen bij waterschade aan mijn iPhone 8 Plus?
- Bij waterschade aan je iPhone 8 Plus voeren we altijd eerst een gratis diagnose uit om te bepalen welke onderdelen zijn aangetast. Vaak kunnen we het toestel nog herstellen als je er snel bij bent. Kom dus zo spoedig mogelijk langs in onze winkel in Oosterhout.
Vul gerust het contactformulier in, mail ons, stuur een appje of bel ons. We denken graag met je mee over de reparatie van jouw iPhone 8 Plus.
