Reparatie iPhone 13
DÉ IPHONE SPECIALIST VAN BRABANT!
Op zoek naar een iPhone 13 reparatie in Oosterhout? Bij Stephan iPhone Repair krijg je snelle, betrouwbare service voor alle iPhone-modellen. Wij bieden een gratis diagnose en voeren de reparatie snel uit tegen een scherp tarief. Je ontvangt garantie op de reparatie en onderdelen. Plan nu een afspraak of kom langs voor een gratis diagnose.Diagnose en service
Is er iets mis met je iPhone 13 maar weet je niet precies wat? Is je smartphone gevallen en twijfel je of ook de binnenkant schade heeft opgelopen? Laat je telefoon dan gerust even vrijblijvend nakijken. Stephan zal gratis een diagnose stellen en je, indien nodig, direct van een prijsopgave voor de reparatie voorzien. Je kunt de reparatie meestal direct laten doen of op korte termijn een afspraak inplannen. Ook kun je aangeven dat je nog even wilt wachten met de reparatie.
Veel voorkomende reparaties iPhone 13
Veel van onze klanten bieden hun iPhone 13 ter reparatie aan vanwege schade aan het scherm, de behuizing of de screenprotector. Ook slecht werkende knoppen, een kapotte connector of een leeglopende batterij zijn redenen om de telefoon te laten repareren, onderdelen te vervangen of het toestel te upgraden.
De meeste reparaties zijn binnen een halfuur te voltooien. Als een reparatie vermoedelijk langer zal duren, hoor je dat van tevoren.
Waarom kiezen voor Stephan iPhone Repair?
Bij Stephan iPhone Repair streven we ernaar om de meeste iPhone reparaties binnen 30 minuten uit te voeren, zodat je snel weer verder kunt met een goed werkende telefoon.
Echter, als een reparatie meer tijd in beslag neemt dan verwacht, informeren we je hier uiteraard van tevoren over. Je kunt altijd rekenen op onze transparante werkwijze en efficiënte service, zodat je precies weet waar je aan toe bent.
Kosten van de iPhone 13 reparatie
| Scherm reparatie Origineel zonder melding | € 250,- |
| Scherm reparatie Refurbished | € 159- |
| Scherm reparatie Oled | € 119- |
| Scherm reparatie imitatie | € 79,- |
| Batterij vervangen – Origineel | € 139,- |
| Batterij vervangen imitatie | € 79,- |
| Achterkant vervangen | € 100,- |
| Camera reparatie | € 99,- |
| Camera glas reparatie | € 49,- |
| Diagnose | Gratis |
| APK’tje | Op aanvraag |
| Waterschade reparatie | Op aanvraag |
| Screenprotector | € 12,50 |
| Toestel vervanging (swap) | Op aanvraag |
| Behuizing vervangen | € 159,- |
| Data overzetten | € 25- |
| Software reset | € 20,- |
| Update | € 15,- |
| Laadconnector | € 99,- |
| Speaker | € 89,- |
| Microfoonconnector | € 89,- |
| Trilfunctie | €89,- |
Specificaties van de iPhone 13
| Schermgrootte | 5.4 inch |
|---|---|
| Resolutie | 2340×1080 |
| Schermtype | Super Retina (XDR) |
| Pixeldichtheid | 476 ppi |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Always-on display | |
| Toetsenbordtype | Touchscreen |
| Chipset | Apple A15 |
|---|---|
| CPU-kernen | Hexa Core |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Interne opslag | 64GB |
| Uitbreidbaar geheugen | |
| Maximaal uitbreidbaar geheugen | Niet van toepassing |
| Aantal lenzen | 2 |
|---|---|
| Camera 1 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 1 – Diafragma | f/1.6 |
| Camera 1 – Autofocus | |
| Camera 1 – Beeldstabilisatie | |
| Camera 1 – Digitale zoom | |
| Camera 1 – Optische zoom | |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 (4K) |
| Video Framerate | 60fps |
| Flitser | |
| Flitstype | LED |
| Camera 2 – Type lens | Groothoeklens |
| Camera 2 – Aantal megapixel | 13 MP |
| Camera 2 – Diafragma | f/2.4 |
| Camera 2 – Beeldstabilisatie | |
| Camera 2 – Optische zoom |
| Bluetooth stereo (A2DP) | |
|---|---|
| Speaker | Mono |
| Vervangbaar | Ja |
|---|---|
| Capaciteit | 2406 mAh |
| Type | Lithium-Ion |
| Draadloos opladen | Ja |
| Vermogen draadloos opladen | 15 watt |
| Snelladen | Ja |
| Vermogen snelladen | 20 watt |
| Omgekeerd opladen | Nee |
| Lengte | 131.5 mm |
|---|---|
| Breedte | 64.2 mm |
| Dikte | 7.7 mm |
| Gewicht | 141 gram |
| Stofdicht | |
| Spatwaterdicht | |
| Waterdicht | |
| MagSafe | |
| Vouwbaar | |
| Type simkaart | Nano sim |
| eSIM | |
| Dual sim |
| Besturingssysteem (bij introductie) | iOS 15 |
|---|---|
| Besturingssysteem (huidige versie) | iOS 17 |
| Besturingssysteem (laatste OS) | iOS 20 (verwacht) |
| Verwacht aantal OS-updates | 5 |
| Beveiligingsupdates tot | 2028 (verwacht) |
Veelgestelde vragen
- Hoe lang duurt een iPhone 13 schermreparatie?
- In de meeste gevallen voeren wij een iPhone 13 schermreparatie uit binnen 30 minuten. Je kunt tijdens de reparatie wachten in onze winkel in Oosterhout of vooraf een afspraak maken.
- Wat kost het vervangen van de batterij van een iPhone 13?
- De actuele tarieven voor het vervangen van een iPhone 13 batterij vind je in ons kostenoverzicht hierboven.
- Zit er garantie op de iPhone 13 reparatie?
- Ja, je ontvangt standaard garantie op de uitgevoerde reparatie én op de onderdelen die we gebruiken. Zo ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Moet ik een afspraak maken voor iPhone 13 reparatie?
- Je mag altijd zonder afspraak langskomen, maar we raden aan om ons even te appen, mailen of bellen. Zo weet je zeker dat we direct tijd voor je hebben.
- Wat moet ik doen bij waterschade aan mijn iPhone 13?
- Bij waterschade aan je iPhone 13 voeren we eerst een uitgebreide diagnose uit. Zo bepalen we welke onderdelen zijn aangetast. Vaak kunnen we het toestel nog herstellen als je er snel bij bent. Kom dus zo snel mogelijk langs.
Vul gerust het contactformulier in, mail ons, stuur een appje of bel ons. We denken graag met je mee over de reparatie van jouw iPhone 13.
