Reparatie iPhone 13 Mini
DÉ IPHONE SPECIALIST VAN BRABANT!
Stephan iPhone Repair in Oosterhout. Als geen ander begrijpen wij hoe belangrijk het is dat jouw iPhone 12 optimaal functioneert. We zijn transparant over onze prijzen, zodat je van tevoren weet waar je aan toe bent. Je zult zien dat het altijd de moeite waard is om je iPhone 12 te laten repareren. Natuurlijk kun je ook bij ons terecht voor een gratis diagnose van de schade.Diagnose en service
Weet je niet wat er met je iPhone 13 Mini aan de hand is? Maak dan een afspraak om bij ons langs te komen en laat gratis een diagnose stellen.
We kunnen je dan direct vertellen wat de reparatie zal gaan kosten, zodat je weet waar je aan toe bent. Besluit je om de reparatie nog even uit te stellen? Geen probleem, we zien je graag terug.
Veel voorkomende reparaties iPhone 13 Mini
We zien veel iPhone 13 Mini toestellen met valschade of stootschade, zoals een gebroken scherm, gebarsten screenprotector, kapotte achterkant of gescheurde behuizing. De meest voorkomende schades kunnen we binnen 30 minuten repareren. Daarnaast vervangen wij regelmatig de batterij, de camera en de connector voor dit model. Ook met het updaten en resetten van je toestel of het overzetten van data helpen we je graag.
Waarom kiezen voor Stephan iPhone Repair?
Bij Stephan iPhone Repair streven we ernaar om de meeste iPhone reparaties binnen 30 minuten uit te voeren, zodat je snel weer verder kunt met een goed werkende telefoon.
Echter, als een reparatie meer tijd in beslag neemt dan verwacht, informeren we je hier uiteraard van tevoren over. Je kunt altijd rekenen op onze transparante werkwijze en efficiënte service, zodat je precies weet waar je aan toe bent.
Kosten van de iPhone 13 Mini reparatie
| Scherm reparatie Origineel zonder melding | € 375,- |
| Scherm reparatie refurbished | € 199,- |
| Scherm reparatie oled | € 119,- |
| Scherm reparatie imitatie | € 85,- |
| Scherm reparatie | € 119,- |
| Batterij vervangen – Origineel | € 139,- |
| Batterij vervangen imitatie | € 79,- |
| Achterkant vervangen | € 99,- |
| Camera reparatie | € 150,- |
| Camera glas reparatie | € 49,- |
| Diagnose | Gratis |
| APK’tje | Op aanvraag |
| Waterschade reparatie | Op aanvraag |
| Screenprotector | € 10,- |
| Toestel vervanging (swap) | Op aanvraag |
| Behuizing vervangen | € 159,- |
| Data overzetten | € 25- |
| Software reset | € 20,- |
| Update | € 15,- |
| Laadconnector | € 99,- |
| Speaker | € 99,- |
| Microfoonconnector | € 99,- |
| Trilfunctie | €99,- |
Specificaties van de iPhone 13 Mini
| Schermgrootte | 5.4 inch |
|---|---|
| Resolutie | 2340×1080 |
| Schermtype | Super Retina (XDR) |
| Pixeldichtheid | 476 ppi |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Always-on display | |
| Toetsenbordtype | Touchscreen |
| Chipset | Apple A15 |
|---|---|
| CPU-kernen | Hexa Core |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Interne opslag | 64GB |
| Uitbreidbaar geheugen | |
| Maximaal uitbreidbaar geheugen | Niet van toepassing |
| Aantal lenzen | 2 |
|---|---|
| Camera 1 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 1 – Diafragma | f/1.6 |
| Camera 1 – Autofocus | |
| Camera 1 – Beeldstabilisatie | |
| Camera 1 – Digitale zoom | |
| Camera 1 – Optische zoom | |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 (4K) |
| Video Framerate | 60fps |
| Flitser | |
| Flitstype | LED |
| Camera 2 – Type lens | Groothoeklens |
| Camera 2 – Aantal megapixel | 13 MP |
| Camera 2 – Diafragma | f/2.4 |
| Camera 2 – Beeldstabilisatie | |
| Camera 2 – Optische zoom |
| Bluetooth stereo (A2DP) | |
|---|---|
| Speaker | Mono |
| Vervangbaar | |
|---|---|
| Capaciteit | 2406 mAh |
| Type | Lithium-Ion |
| Draadloos opladen | |
| Vermogen draadloos opladen | 15 watt |
| Snelladen | |
| Vermogen snelladen | 20 watt |
| Omgekeerd opladen |
| Lengte | 131.5 mm |
|---|---|
| Breedte | 64.2 mm |
| Dikte | 7.7 mm |
| Gewicht | 141 gram |
| Stofdicht | |
| Spatwaterdicht | |
| Waterdicht | |
| MagSafe | |
| Vouwbaar | |
| Type simkaart | Nano sim |
| eSIM | |
| Dual sim |
| Besturingssysteem (bij introductie) | iOS 15 |
|---|---|
| Besturingssysteem (huidige versie) | iOS 17 |
| Besturingssysteem (laatste OS) | iOS 20 (verwacht) |
| Verwacht aantal OS-updates | 5 |
| Beveiligingsupdates tot | 2028 (verwacht) |
Veelgestelde vragen
- Hoe lang duurt een iPhone 13 Mini schermreparatie?
- In de meeste gevallen voeren wij een iPhone 13 Mini schermreparatie uit binnen 30 minuten. Je kunt tijdens de reparatie wachten in onze winkel in Oosterhout of vooraf een afspraak maken.
- Wat kost het vervangen van de batterij van een iPhone 13 Mini?
- De actuele tarieven voor het vervangen van een iPhone 13 Mini batterij vind je in ons kostenoverzicht hierboven.
- Zit er garantie op de iPhone 13 Mini reparatie?
- Ja, je ontvangt standaard garantie op de uitgevoerde reparatie én op de onderdelen die we gebruiken. Zo ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Moet ik een afspraak maken voor iPhone 13 Mini reparatie?
- Je mag altijd zonder afspraak langskomen, maar we raden aan om ons even te appen, mailen of bellen. Zo weet je zeker dat we direct tijd voor je hebben.
- Wat moet ik doen bij waterschade aan mijn iPhone 13 Mini?
- Bij waterschade aan je iPhone 13 Mini voeren we eerst een uitgebreide diagnose uit. Zo bepalen we welke onderdelen zijn aangetast. Vaak kunnen we het toestel nog herstellen als je er snel bij bent. Kom dus zo snel mogelijk langs.
