Reparatie iPhone 12 Pro Max
DÉ IPHONE SPECIALIST VAN BRABANT!
Heb je schade aan je iPhone 12 Pro Max? Laat deze snel en professioneel repareren bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout. Wij bieden een gratis diagnose en een transparante prijsopgave voor alle reparaties. Bespaar op kosten met onze hoogwaardige onderdelen, goedkoper dan bij de Apple Store of andere erkende serviceproviders. Met garantie op reparaties, blijft je iPhone 12 Pro Max in topconditie.Diagnose en service
Weet je niet wat er met je iPhone 12 Pro Max aan de hand is? Maak dan een afspraak om bij ons langs te komen en laat gratis een diagnose stellen.
We kunnen je dan direct vertellen wat de reparatie zal gaan kosten, zodat je weet waar je aan toe bent. Besluit je om de reparatie nog even uit te stellen? Geen probleem, we zien je graag terug.
Veel voorkomende reparaties iPhone 12 Pro Max
We zien veel iPhone 12 Pro Max toestellen met valschade of stootschade, zoals een gebroken scherm, gebarsten screenprotector, kapotte achterkant of gescheurde behuizing. De meest voorkomende schades kunnen we binnen 30 minuten repareren. Daarnaast vervangen wij regelmatig de batterij, de camera en de connector voor dit model. Ook met het updaten en resetten van je toestel of het overzetten van data helpen we je graag.
Waarom kiezen voor Stephan iPhone Repair?
Bij Stephan iPhone Repair streven we ernaar om de meeste iPhone reparaties binnen 30 minuten uit te voeren, zodat je snel weer verder kunt met een goed werkende telefoon.
Echter, als een reparatie meer tijd in beslag neemt dan verwacht, informeren we je hier uiteraard van tevoren over. Je kunt altijd rekenen op onze transparante werkwijze en efficiënte service, zodat je precies weet waar je aan toe bent.
Kosten van de iPhone 12 Pro Max reparatie
| Scherm reparatie Origineel zonder melding | € 325,- |
| Scherm reparatie Refurbished | € 159- |
| Scherm reparatie Oled – Huismerk | € 119- |
| Scherm reparatie imitatie | € 99,- |
| Batterij vervangen – Origineel | € 139,- |
| Batterij vervangen imitatie | € 79,- |
| Achterkant vervangen | € 99,- |
| Camera reparatie | € 139,- |
| Camera glas reparatie | € 49,- |
| Diagnose | Gratis |
| APK’tje | Op aanvraag |
| Waterschade reparatie | Op aanvraag |
| Screenprotector | € 12,50 |
| Toestel vervanging (swap) | Op aanvraag |
| Behuizing vervangen | € 165,- |
| Data overzetten | € 25- |
| Software reset | € 20,- |
| Update | € 15,- |
| Laadconnector | € 89,- |
| Speaker | € 69,- |
| Microfoonconnector | € 89,- |
| Trilfunctie | €69,- |
Specificaties van de iPhone 12 Pro Max
| Schermgrootte | 6.1 inch |
|---|---|
| Schermtype | Super Retina (OLED) |
| Pixeldichtheid | 460 ppi |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Always-on display |
Nee
|
| Toetsenbordtype | Touchscreen |
| Chipset | Apple A14 |
|---|---|
| CPU-kernen | Hexa Core |
| CPU-snelheid | 3.1GHz |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Interne opslag | 64GB |
| Uitbreidbaar geheugen |
Nee
|
| Maximaal uitbreidbaar geheugen | Niet van toepassing |
| Aantal lenzen | 2 |
|---|---|
| Camera 1 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 1 – Diafragma | F/1.6 |
| Camera 1 – Autofocus |
Ja
|
| Camera 1 – Beeldstabilisatie |
Ja
|
| Camera 1 – Digitale zoom |
Ja
|
| Camera 1 – Optische zoom |
Ja
|
| Videoresolutie | 3840 x 2160 (4K) |
| Video Framerate | 60fps |
| Flitser |
Ja
|
| Flitstype | Quad LED |
| Camera 2 – Type lens | Groothoeklens |
| Camera 2 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 2 – Diafragma | f/2.4 |
| Camera 2 – Beeldstabilisatie |
Ja
|
| Camera 2 – Optische zoom |
Nee
|
| Hoofdtelefoon aansluiting |
Nee
|
|---|---|
| Bluetooth stereo (A2DP) |
Ja
|
| Speaker | Stereo |
| Vervangbaar |
Ja
|
|---|---|
| Capaciteit | 2815 mAh |
| Type | Lithium-Ion |
| Draadloos opladen |
Ja
|
| Vermogen draadloos opladen | 15 watt |
| Snelladen |
Ja
|
| Vermogen snelladen | 20 watt |
| Omgekeerd opladen |
Nee
|
| Lengte | 150.9 mm |
|---|---|
| Breedte | 75.7 mm |
| Dikte | 8.3 mm |
| Gewicht | 164 gram |
| Stofdicht |
Ja
|
| Spatwaterdicht |
Ja
|
| Waterdicht |
Ja
|
| MagSafe |
Ja
|
| Vouwbaar |
Nee
|
| Type simkaart | Nano sim |
| eSIM |
Ja
|
| Besturingssysteem (bij introductie) | iOS 14 |
|---|---|
| Besturingssysteem (huidige versie) | iOS 17 |
| Besturingssysteem (laatste OS) | iOS 19 (verwacht) |
| Verwacht aantal OS-updates | 5 |
| Beveiligingsupdates tot | 2027 (verwacht) |
Veelgestelde vragen
- Hoe lang duurt een iPhone 12 Pro Max schermreparatie?
- In de meeste gevallen voeren wij een iPhone 12 Pro Max schermreparatie uit binnen 30 minuten. Je kunt tijdens de reparatie wachten in onze winkel in Oosterhout of vooraf een afspraak maken.
- Wat kost het vervangen van de batterij van een iPhone 12 Pro Max?
- De actuele tarieven voor het vervangen van een iPhone 12 Pro Max batterij vind je in ons kostenoverzicht hierboven.
- Zit er garantie op de iPhone 12 Pro Max reparatie?
- Ja, je ontvangt standaard garantie op de uitgevoerde reparatie én op de onderdelen die we gebruiken. Zo ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Moet ik een afspraak maken voor iPhone 12 Pro Max reparatie?
- Je mag altijd zonder afspraak langskomen, maar we raden aan om ons even te appen, mailen of bellen. Zo weet je zeker dat we direct tijd voor je hebben.
- Wat moet ik doen bij waterschade aan mijn iPhone 12 Pro Max?
- Bij waterschade aan je iPhone 12 Pro Max voeren we eerst een uitgebreide diagnose uit. Zo bepalen we welke onderdelen zijn aangetast. Vaak kunnen we het toestel nog herstellen als je er snel bij bent. Kom dus zo snel mogelijk langs.
