iPhone 14 Pro reparaties
DÉ IPHONE SPECIALIST VAN BRABANT!
Een iPhone 14 Pro reparatie laten uitvoeren hoeft helemaal niet ingewikkeld te zijn. Schade aan je toestel is vervelend, maar bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout kun je je iPhone 14 Pro snel en professioneel laten herstellen. We stellen gratis een diagnose en geven direct aan wat de reparatie zou kosten. Door gebruik te maken van hoogwaardige compatibele onderdelen ben je bij ons veel goedkoper uit dan bij de Apple Store, Amac en andere Apple Authorized Service Providers. Toch ben je verzekerd van kwaliteit én garantie, zodat je iPhone 14 Pro nog jaren mee kan.Gratis diagnose en transparante service
Weet je niet precies wat er met je iPhone 14 Pro aan de hand is? Maak dan gerust een afspraak. Tijdens je bezoek voeren we een gratis diagnose uit en vertellen we je direct wat de reparatie zal kosten. Zo weet je vooraf precies waar je aan toe bent.
Besluit je om de reparatie later uit te laten voeren? Geen probleem. We zetten je nergens toe verplichten en zien je graag op een ander moment terug.
Veel voorkomende iPhone 14 Pro reparaties
Ook voor batterij, camera en software
Naast fysieke schade vervangen we regelmatig de batterij, camera of connector van de iPhone 14 Pro.
Ook met softwarematige hulp staan we voor je klaar. Denk aan het resetten of updaten van je toestel, of het overzetten van data naar een nieuwe iPhone.
Onze ervaring met dit model zorgt ervoor dat we snel en vakkundig kunnen handelen, zodat jij je toestel snel weer zorgeloos kunt gebruiken.
Waarom kiezen voor Stephan iPhone Repair?
Bij ons draait alles om snelle en betrouwbare service. We streven ernaar om de meeste iPhone reparaties binnen 30 minuten af te ronden, zodat jij snel weer bereikbaar bent.
Mocht een reparatie onverwacht meer tijd kosten, dan melden we dat altijd vooraf. Je komt dus nooit voor verrassingen te staan.
Bovendien werken we efficiënt en transparant. Zo kun je met een gerust hart je iPhone 14 Pro bij ons achterlaten. Kortom, kwaliteit en duidelijkheid: dáár kun je op rekenen.
Kosten van de iPhone 14 Pro reparatie
| Scherm reparatie Origineel zonder melding | € 399,- |
| Scherm reparatie Refurbished | € 290,- |
| Scherm reparatie Oled – Huismerk | € 199,- |
| Scherm reparatie Imitatie | € 99,- |
| Batterij vervangen – Origineel | € 165,- |
| Batterij vervangen imitatie | € 89,- |
| Achterkant vervangen | € 150,- |
| Camera reparatie | € 150,- |
| Camera glas reparatie | € 49,- |
| Diagnose | Gratis |
| APK’tje | Op aanvraag |
| Waterschade reparatie | Op aanvraag |
| Screenprotector | € 12,50 |
| Toestel vervanging (swap) | Op aanvraag |
| Behuizing vervangen | € 230,- |
| Data overzetten | € 25,- |
| Software reset | € 20,- |
| Update | € 15,- |
| Laadconnector | € 99,- |
| Speaker | Op aanvraag |
| Microfoonconnector | Op aanvraag |
| Trilfunctie | Op aanvraag |
| Knoppen repareren | Op aanvraag |
Specificaties van de iPhone 14 Pro
| Schermgrootte | 6.1 inch |
|---|---|
| Resolutie | 2532×1170 |
| Schermtype | Super Retina (OLED) |
| Pixeldichtheid | 457 ppi |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Type glas | Ceramic Shield |
| Always-on display | |
| Toetsenbordtype | Touchscreen |
| Chipset | Apple A16 |
|---|---|
| CPU-kernen | Hexa Core |
| CPU-snelheid | 3.46GHz |
| Werkgeheugen | 6 GB |
| Interne opslag | 128GB |
| Uitbreidbaar geheugen | |
| Maximaal uitbreidbaar geheugen | Niet van toepassing |
| Aantal lenzen | 3 |
|---|---|
| Camera 1 – Aantal megapixel | 48 MP |
| Camera 1 – Diafragma | f/1.8 |
| Camera 1 – Autofocus | |
| Camera 1 – Beeldstabilisatie | |
| Camera 1 – Digitale zoom | |
| Camera 1 – Optische zoom | |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 (4K) |
| Video Framerate | 60fps |
| Flitser | |
| Flitstype | Dual LED |
| Camera 2 – Type lens | Groothoeklens |
| Camera 2 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 2 – Diafragma | f/2.2 |
| Camera 2 – Beeldstabilisatie | |
| Camera 2 – Optische zoom | |
| Camera 3 – Type lens | Telelens |
| Camera 3 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 3 – Diafragma | f/1.78 |
| Camera 3 – Beeldstabilisatie | |
| Camera 3 – Optische zoom |
Hoofdtelefoon aansluiting
Nee
Bluetooth stereo (A2DP)
Ja
SpeakerStereo
| Vervangbaar | Ja |
|---|---|
| Capaciteit | 3200 mAh |
| Type | Lithium-Ion |
| Draadloos opladen | Ja |
| Vermogen draadloos opladen | 15 watt |
| Snelladen | Ja |
| Vermogen snelladen | 20 watt |
| Lengte | 147.5 mm |
|---|---|
| Breedte | 71.5 mm |
| Dikte | 7.9 mm |
| Gewicht | 206 gram |
| Stofdicht | |
| Spatwaterdicht | |
| Waterdicht | |
| IP-classificatie | IP68 |
| MagSafe | |
| Vouwbaar | |
| Type simkaart | Nano sim |
| eSIM | |
| Dual sim |
| Besturingssysteem (bij introductie) | iOS 16 |
|---|---|
| Besturingssysteem (huidige versie) | iOS 17 |
| Besturingssysteem (laatste OS) | iOS 21 (verwacht) |
| Verwacht aantal OS-updates | 5 |
| Beveiligingsupdates tot | 2029 (verwacht) |
Veelgestelde vragen
- Hoe lang duurt een iPhone 14 Pro schermreparatie?
- In de meeste gevallen voeren wij een iPhone 14 Pro schermreparatie uit binnen 30 minuten. Je kunt tijdens de reparatie wachten in onze winkel in Oosterhout of vooraf een afspraak maken.
- Wat kost het vervangen van de batterij van een iPhone 14 Pro?
- De actuele tarieven voor het vervangen van een iPhone 14 Pro batterij vind je in ons kostenoverzicht hierboven.
- Zit er garantie op de iPhone 14 Pro reparatie?
- Ja, je ontvangt standaard garantie op de uitgevoerde reparatie én op de onderdelen die we gebruiken. Zo ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Moet ik een afspraak maken voor iPhone 14 Pro reparatie?
- Je mag altijd zonder afspraak langskomen, maar we raden aan om ons even te appen, mailen of bellen. Zo weet je zeker dat we direct tijd voor je hebben.
- Wat moet ik doen bij waterschade aan mijn iPhone 14 Pro?
- Bij waterschade aan je iPhone 14 Pro voeren we eerst een uitgebreide diagnose uit. Zo bepalen we welke onderdelen zijn aangetast. Vaak kunnen we het toestel nog herstellen als je er snel bij bent. Kom dus zo snel mogelijk langs.
