iPhone 14 Pro Max reparatie
DÉ IPHONE SPECIALIST VAN BRABANT!
iPhone 14 Pro Max reparatie nodig? Bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout kun je schade aan je toestel gemakkelijk en snel laten verhelpen. Wij begrijpen als geen ander hoe belangrijk het is dat jouw telefoon optimaal functioneert. We zijn volledig transparant over onze prijzen, zodat je precies weet waar je aan toe bent. Je zult merken dat een iPhone 14 Pro Max reparatie bij ons altijd de moeite waard is. Twijfel je over de schade? Geen probleem – je bent welkom voor een gratis diagnose.Diagnose en service
Kom gerust bij ons langs als je iPhone Pro Max kuren heeft. Wij kunnen je vaak direct helpen en gratis een diagnose stellen. Op basis van de verwachte kosten kun je dan zelf bepalen of je een iPhone Pro Max reparatie wilt inplannen.
Veel voorkomende reparaties iPhone 14 Pro max
Naast het vervangen van een scherm, batterij of screenprotector, kunnen wij ook de achterkant of volledige behuizing van je iPhone vervangen. We zijn gespecialiseerd in het vervangen van de camera en het cameraglas van de iPhone 14 Pro Max. De meest voorkomende schades kunnen we binnen 30 minuten repareren.
Daarnaast verzorgen wij updates, helpen we je bij het overzetten van data en het resetten van je toestel.
Waarom kiezen voor Stephan iPhone Repair?
Bij Stephan iPhone Repair streven we ernaar om de meeste iPhone reparaties binnen 30 minuten uit te voeren, zodat je snel weer verder kunt met een goed werkende telefoon.
Echter, als een reparatie meer tijd in beslag neemt dan verwacht, informeren we je hier uiteraard van tevoren over. Je kunt altijd rekenen op onze transparante werkwijze en efficiënte service, zodat je precies weet waar je aan toe bent.
Kosten van de iPhone 14 Pro Max reparatie
| Scherm reparatie Origineel zonder melding | € 500,- |
| Scherm reparatie Refurbished | € 339,- |
| Scherm reparatie Oled | € 199,- |
| Scherm reparatie Imitatie | € 149,- |
| Batterij vervangen – Origineel | € 159,- |
| Batterij vervangen imitatie | € 99,- |
| Achterkant vervangen | € 100,- |
| Camera reparatie | € 160,- |
| Camera glas reparatie | € 49,- |
| Diagnose | Gratis |
| APK’tje | Op aanvraag |
| Waterschade reparatie | Op aanvraag |
| Screenprotector | € 12,50 |
| Toestel vervanging (swap) | Op aanvraag |
| Behuizing vervangen | € 249,- |
| Data overzetten | € 25,- |
| Software reset | € 20,- |
| Update | € 15,- |
| Laadconnector | € 99,- |
| Speaker | € 69,- |
| Microfoonconnector | Op aanvraag |
| Trilfunctie | Op aanvraag |
Specificaties van de iPhone 14 Pro Max
| Schermgrootte | 6.7 inch |
|---|---|
| Resolutie | 2778×1284 |
| Schermtype | Super Retina (OLED) |
| Pixeldichtheid | 457 ppi |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Type glas | Ceramic Shield |
| Always-on display | |
| Toetsenbordtype | Touchscreen |
| Chipset | Apple A16 |
|---|---|
| CPU-kernen | Hexa Core |
| CPU-snelheid | 3.46GHz |
| Werkgeheugen | 6 GB |
| Interne opslag | 128GB |
| Uitbreidbaar geheugen | |
| Maximaal uitbreidbaar geheugen | Niet van toepassing |
| Aantal lenzen | 3 |
|---|---|
| Camera 1 – Aantal megapixel | 48 MP |
| Camera 1 – Diafragma | f/1.8 |
| Camera 1 – Autofocus | |
| Camera 1 – Beeldstabilisatie | |
| Camera 1 – Digitale zoom | |
| Camera 1 – Optische zoom | |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 (4K) |
| Video Framerate | 60fps |
| Flitser | |
| Flitstype | Dual LED |
| Camera 2 – Type lens | Groothoeklens |
| Camera 2 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 2 – Diafragma | f/2.2 |
| Camera 2 – Beeldstabilisatie | |
| Camera 2 – Optische zoom | |
| Camera 3 – Type lens | Telelens |
| Camera 3 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 3 – Diafragma | f/2.2f/1.78 |
| Camera 3 – Beeldstabilisatie | |
| Camera 3 – Optische zoom |
| Hoofdtelefoon aansluiting | |
|---|---|
| Bluetooth stereo (A2DP) |
| Vervangbaar | Ja |
|---|---|
| Capaciteit | 4323 mAh |
| Type | Lithium-Ion |
| Draadloos opladen | Ja |
| Vermogen draadloos opladen | 15 watt |
| Snelladen | Ja |
| Vermogen snelladen | 20 watt |
| Lengte | 160.7 mm |
|---|---|
| Breedte | 77.6 mm |
| Dikte | 7.9 mm |
| Gewicht | 240 gram |
| Stofdicht | |
| Spatwaterdicht | |
| Waterdicht | |
| IP-classificatie | IP68 |
| MagSafe | |
| Vouwbaar | |
| Type simkaart | Nano sim |
| eSIM | |
| Dual sim |
| Besturingssysteem (bij introductie) | iOS 16 |
|---|---|
| Besturingssysteem (huidige versie) | iOS 17 |
| Besturingssysteem (laatste OS) | iOS 21 (verwacht) |
| Verwacht aantal OS-updates | 5 |
| Beveiligingsupdates tot | 2029 (verwacht) |
Veelgestelde vragen
- Hoe lang duurt een iPhone 14 Pro Max schermreparatie?
- In de meeste gevallen voeren wij een iPhone 14 Pro Max schermreparatie uit binnen 30 minuten. Je kunt tijdens de reparatie wachten in onze winkel in Oosterhout of vooraf een afspraak maken.
- Wat kost het vervangen van de batterij van een iPhone 14 Pro Max?
- De actuele tarieven voor het vervangen van een iPhone 14 Pro Max batterij vind je in ons kostenoverzicht hierboven.
- Zit er garantie op de iPhone 14 Pro Max reparatie?
- Ja, je ontvangt standaard garantie op de uitgevoerde reparatie én op de onderdelen die we gebruiken. Zo ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Moet ik een afspraak maken voor iPhone 14 Pro Max reparatie?
- Je mag altijd zonder afspraak langskomen, maar we raden aan om ons even te appen, mailen of bellen. Zo weet je zeker dat we direct tijd voor je hebben.
- Wat moet ik doen bij waterschade aan mijn iPhone 14 Pro Max?
- Bij waterschade aan je iPhone 14 Pro Max voeren we eerst een uitgebreide diagnose uit. Zo bepalen we welke onderdelen zijn aangetast. Vaak kunnen we het toestel nog herstellen als je er snel bij bent. Kom dus zo snel mogelijk langs.
Vul gerust het contactformulier in, mail ons, stuur een appje of bel ons. We denken graag met je mee over de reparatie van jouw iPhone 14 Pro Max.
