Reparatie iPhone 13 Pro Max
DÉ IPHONE SPECIALIST VAN BRABANT!
Schade aan je iPhone 13 Pro Max is natuurlijk erg vervelend. Gelukkig kun je deze snel en eenvoudig laten repareren bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout. We stellen gratis een diagnose en geven direct aan wat de reparatie kost. Door gebruik te maken van hoogwaardige, compatibele onderdelen, ben je bij ons veel goedkoper uit dan bij de Apple Store of andere Apple Authorized Service Providers. Toch krijg je een reparatie van hoge kwaliteit én garantie, zodat je iPhone 13 Pro Max nog jaren meegaat.Diagnose en service
Weet je niet wat er met je iPhone 13 Pro Max aan de hand is? Maak dan een afspraak om bij ons langs te komen en laat gratis een diagnose stellen.
We kunnen je dan direct vertellen wat de reparatie zal gaan kosten, zodat je weet waar je aan toe bent. Besluit je om de reparatie nog even uit te stellen? Geen probleem, we zien je graag terug.
Veel voorkomende reparaties iPhone 13 Pro Max
We zien veel iPhone 13 Pro Max toestellen met valschade of stootschade, zoals een gebroken scherm, gebarsten screenprotector, kapotte achterkant of gescheurde behuizing. De meest voorkomende schades kunnen we binnen 30 minuten repareren. Daarnaast vervangen wij regelmatig de batterij, de camera en de connector voor dit model. Ook met het updaten en resetten van je toestel of het overzetten van data helpen we je graag.
Waarom kiezen voor Stephan iPhone Repair?
Bij Stephan iPhone Repair streven we ernaar om de meeste iPhone reparaties binnen 30 minuten uit te voeren, zodat je snel weer verder kunt met een goed werkende telefoon.
Echter, als een reparatie meer tijd in beslag neemt dan verwacht, informeren we je hier uiteraard van tevoren over. Je kunt altijd rekenen op onze transparante werkwijze en efficiënte service, zodat je precies weet waar je aan toe bent.
Kosten van de iPhone 13 Pro Max reparatie
| Scherm reparatie Origineel zonder melding | € 399,- |
| Scherm reparatie Refurbished | € 259,- |
| Scherm reparatie Oled | € 119,- |
| Scherm reparatie Imitatie | € 99,- |
| Batterij vervangen – Origineel | € 139,- |
| Batterij vervangen imitatie | € 79,- |
| Achterkant vervangen | € 125,- |
| Camera reparatie | € 135,- |
| Camera glas reparatie | € 49,- |
| Diagnose | Gratis |
| APK’tje | Op aanvraag |
| Waterschade reparatie | Op aanvraag |
| Screenprotector | € 12,50 |
| Toestel vervanging (swap) | Op aanvraag |
| Behuizing vervangen | € 229,- |
| Data overzetten | € 25,- |
| Software reset | € 20,- |
| Update | € 15,- |
| Laadconnector | € 99,- |
| Speaker | € 99,- |
| Microfoonconnector | € 99,- |
| Trilfunctie | € 99,- |
| Schermgrootte | 6.5 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1280×768 |
| Schermtype | Super Retina (OLED) |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Always-on display | |
| Toetsenbordtype | Touchscreen |
| Chipset | Apple A15 |
|---|---|
| Interne opslag | 256GB |
| Uitbreidbaar geheugen | |
| Maximaal uitbreidbaar geheugen | Niet van toepassing |
Aantal lenzen3Camera 1 – Aantal megapixel12 MPCamera 1 – Diafragmaf/1.5,Camera 1 – Autofocus
Ja
Camera 1 – Beeldstabilisatie
Ja
Camera 1 – Digitale zoom
Ja
Camera 1 – Optische zoom
Ja
Videoresolutie3840 x 2160 (4K)Video Framerate60fpsFlitser
Ja
FlitstypeQuad LEDCamera 2 – Type lensTelelensCamera 2 – Aantal megapixel12 MPCamera 2 – Diafragmaf/2.8Camera 2 – Beeldstabilisatie
Nee
Camera 2 – Optische zoom
Ja
Camera 3 – Type lensGroothoeklensCamera 3 – Aantal megapixel12 MPCamera 3 – Diafragmaf/1.8,Camera 3 – Beeldstabilisatie
Nee
| Hoofdtelefoon aansluiting | |
|---|---|
| Bluetooth stereo (A2DP) | |
| Speaker | Mono |
| Vervangbaar | Ja |
|---|---|
| Capaciteit | 4352 mAh |
| Type | Lithium-Ion |
| Draadloos opladen | Ja |
| Vermogen draadloos opladen | 15 watt |
| Snelladen | Ja |
| Vermogen snelladen | 20 watt |
| Omgekeerd opladen | Ja |
| Lengte | 160.8 mm |
|---|---|
| Breedte | 78.1 mm |
| Dikte | 7.7 mm |
| Gewicht | 240 gram |
| Stofdicht | |
| Spatwaterdicht | |
| Waterdicht | |
| MagSafe | |
| Vouwbaar | |
| Type simkaart | Nano sim |
| eSIM | |
| Dual sim |
| Besturingssysteem (bij introductie) | iOS 15 |
|---|---|
| Besturingssysteem (huidige versie) | iOS 17 |
| Besturingssysteem (laatste OS) | iOS 20 (verwacht) |
| Verwacht aantal OS-updates | 5 |
| Beveiligingsupdates tot | 2028 (verwacht) |
Veelgestelde vragen
- Hoe lang duurt een iPhone 13 Pro Max schermreparatie?
- In de meeste gevallen voeren wij een iPhone 13 Pro Max schermreparatie uit binnen 30 minuten. Je kunt tijdens de reparatie wachten in onze winkel in Oosterhout of vooraf een afspraak maken.
- Wat kost het vervangen van de batterij van een iPhone 13 Pro Max?
- De actuele tarieven voor het vervangen van een iPhone 13 Pro Max batterij vind je in ons kostenoverzicht hierboven.
- Zit er garantie op de iPhone 13 Pro Max reparatie?
- Ja, je ontvangt standaard garantie op de uitgevoerde reparatie én op de onderdelen die we gebruiken. Zo ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Moet ik een afspraak maken voor iPhone 13 Pro Max reparatie?
- Je mag altijd zonder afspraak langskomen, maar we raden aan om ons even te appen, mailen of bellen. Zo weet je zeker dat we direct tijd voor je hebben.
- Wat moet ik doen bij waterschade aan mijn iPhone 13 Pro Max?
- Bij waterschade aan je iPhone 13 Pro Max voeren we eerst een uitgebreide diagnose uit. Zo bepalen we welke onderdelen zijn aangetast. Vaak kunnen we het toestel nog herstellen als je er snel bij bent. Kom dus zo snel mogelijk langs.
Vul gerust het contactformulier in, mail ons, stuur een appje of bel ons. We denken graag met je mee over de reparatie van jouw iPhone 13 Pro Max .
