Reparatie iPhone 11 Pro
DÉ IPHONE SPECIALIST VAN BRABANT!
Als je op zoek bent naar een specialist om jouw iPhone 11 Pro te laten repareren, zoek dan niet verder. Bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout kun je terecht voor reparaties van alle iPhone-modellen. Wij bieden een gratis diagnose en zorgen voor een snelle reparatie tegen een scherp tarief. Zo is jouw iPhone 11 Pro binnen no-time weer als nieuw. Natuurlijk ontvang je garantie op zowel de reparatie als de gebruikte onderdelen. Bij ons ben je verzekerd van kwaliteit en service.Diagnose en service
Is er iets mis met je iPhone 11 Pro, maar weet je niet precies wat? Is je smartphone gevallen en twijfel je of ook de binnenkant schade heeft opgelopen? Laat je toestel dan gerust even vrijblijvend nakijken bij Stephan iPhone Repair in Oosterhout.
We stellen gratis een diagnose en kunnen je, indien nodig, direct voorzien van een prijsopgave voor de reparatie. Zo weet je precies waar je aan toe bent. Je kunt de reparatie meestal direct laten doen, of we kunnen een afspraak op korte termijn inplannen.
Besluit je om de reparatie nog even uit te stellen? Geen probleem, wij helpen je graag op een moment dat het jou beter uitkomt. Zo zorgen wij ervoor dat jouw iPhone 11 Pro snel en professioneel wordt gerepareerd, met garantie op alle onderdelen en service.
Veel voorkomende reparaties iPhone 11 Pro
Veel van onze klanten bieden hun iPhone 11 Pro ter reparatie aan vanwege schade aan het scherm, de behuizing of de screenprotector.
Ook slecht werkende knoppen, een kapotte connector of een leeglopende batterij zijn veelvoorkomende redenen om je telefoon te laten repareren, onderdelen te laten vervangen of je toestel te upgraden.
De meeste reparaties zijn binnen een halfuur te voltooien. Mocht een reparatie langer duren, dan informeren we je daar uiteraard van tevoren over, zodat je weet waar je aan toe bent.
Waarom kiezen voor Stephan iPhone Repair?
Bij Stephan iPhone Repair streven we ernaar om de meeste iPhone reparaties binnen 30 minuten uit te voeren, zodat je snel weer verder kunt met een goed werkende telefoon.
Echter, als een reparatie meer tijd in beslag neemt dan verwacht, informeren we je hier uiteraard van tevoren over. Je kunt altijd rekenen op onze transparante werkwijze en efficiënte service, zodat je precies weet waar je aan toe bent.
Kosten van de iPhone 11 Pro reparatie
| Scherm reparatie Origineel | € 150,- |
| Scherm reparatie Refurbished | € 119- |
| Scherm reparatie Oled | € 99,- |
| Scherm reparatie imitatie | € 69,- |
| Batterij vervangen – Origineel | € 125,- |
| Batterij vervangen imitatie | € 59,- |
| Achterkant vervangen | € 99,- |
| Camera reparatie | € 49,- |
| Camera glas reparatie | € 39,- |
| Diagnose | Gratis |
| APK’tje | Op aanvraag |
| Waterschade reparatie | Op aanvraag |
| Screenprotector | € 12,50 |
| Toestel vervanging (swap) | Op aanvraag |
| Behuizing vervangen | € 150,- |
| Data overzetten | € 25,- |
| Software reset | € 25,- |
| Update | € 15,- |
| Laadconnector | € 79,- |
| Speaker | € 75,- |
| Microfoonconnector | € 59,- |
| Trilfunctie | €55,- |
Specificaties van de iPhone 11 Pro
| Schermgrootte | 5.8 inch |
|---|---|
| Resolutie | 2436×1125 |
| Schermtype | Super Retina (OLED) |
| Pixeldichtheid | 458 ppi |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Always-on display |
Nee
|
| Toetsenbordtype | Touchscreen |
| Chipset | Apple A13 |
|---|---|
| CPU-kernen | Hexa Core |
| CPU-snelheid | 2.7GHz |
| Werkgeheugen | 6 GB |
| Interne opslag | 64GB |
| Maximaal uitbreidbaar geheugen | Niet van toepassing |
| Aantal lenzen | 3 |
|---|---|
| Camera 1 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 1 – Diafragma | F/2.4 |
| Camera 1 – Autofocus |
Ja
|
| Camera 1 – Beeldstabilisatie |
Ja
|
| Camera 1 – Digitale zoom |
Ja
|
| Camera 1 – Optische zoom |
Ja
|
| Videoresolutie | 3840 x 2160 (4K) |
| Video Framerate | 60fps |
| Flitser |
Ja
|
| Flitstype | Dual LED |
| Camera 2 – Type lens | Telelens |
| Camera 2 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 2 – Diafragma | f/2.0 |
| Camera 2 – Beeldstabilisatie |
Ja
|
| Camera 2 – Optische zoom |
Nee
|
| Camera 3 – Type lens | Groothoeklens |
| Camera 3 – Aantal megapixel | 12 MP |
| Camera 3 – Diafragma | f/2.4 |
| Camera 3 – Beeldstabilisatie |
Ja
|
| Camera 3 – Optische zoom |
Nee
|
| Bluetooth stereo (A2DP) |
Ja
|
|---|---|
| Speaker | Stereo |
| Vervangbaar |
Ja
|
|---|---|
| Capaciteit | 3190 mAh |
| Type | Lithium-Ion |
| Draadloos opladen |
Ja
|
| Vermogen draadloos opladen | 15 watt |
| Vermogen snelladen | 18 watt |
| Omgekeerd opladen |
Nee
|
| Lengte | 144 mm |
|---|---|
| Breedte | 71.4 mm |
| Dikte | 8.1 mm |
| Gewicht | 188 gram |
| Stofdicht |
Ja
|
| Spatwaterdicht |
Ja
|
| Waterdicht |
Ja
|
| MagSafe |
Nee
|
| Vouwbaar |
Nee
|
| Type simkaart | Nano sim |
| eSIM |
Ja
|
| Dual sim |
Ja
|
| Besturingssysteem (bij introductie) | iOS 13 |
|---|---|
| Besturingssysteem (huidige versie) | iOS 17 |
| Besturingssysteem (laatste OS) | iOS 18 (verwacht) |
| Verwacht aantal OS-updates | 5 |
| Beveiligingsupdates tot | 2026 (verwacht) |
Veelgestelde vragen
- Hoe lang duurt een iPhone 11 Pro schermreparatie?
- In de meeste gevallen voeren wij een iPhone 11 Pro schermreparatie uit binnen 30 minuten. Je kunt tijdens de reparatie wachten in onze winkel in Oosterhout of vooraf een afspraak maken.
- Wat kost het vervangen van de batterij van een iPhone 11 Pro?
- De actuele tarieven voor het vervangen van een iPhone 11 Pro batterij vind je in ons kostenoverzicht hierboven.
- Zit er garantie op de iPhone 11 Pro reparatie?
- Ja, je ontvangt standaard garantie op de uitgevoerde reparatie én op de onderdelen die we gebruiken. Zo ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Moet ik een afspraak maken voor iPhone 11 Pro reparatie?
- Je mag altijd zonder afspraak langskomen, maar we raden aan om ons even te appen, mailen of bellen. Zo weet je zeker dat we direct tijd voor je hebben.
- Wat moet ik doen bij waterschade aan mijn iPhone 11 Pro?
- Bij waterschade aan je iPhone 11 Pro voeren we eerst een uitgebreide diagnose uit. Zo bepalen we welke onderdelen zijn aangetast. Vaak kunnen we het toestel nog herstellen als je er snel bij bent. Kom dus zo snel mogelijk langs.
Vul gerust het contactformulier in, mail ons, stuur een appje of bel ons. We denken graag met je mee over de reparatie van jouw iPhone 11 Pro.
